I pari web site i kushtuar njė klubi shqiptar futbolli: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mėdhenj, S.K. Tirana sot.
 

Sezoni 2003-2004

 


-Kampionati i 65-tė: Java e kaluar, rezultatet, renditja, komente.
-Kalendari dhe gjyqtarėt e kėsaj jave.
-Tabela pėrmbledhėse e Kampionatit tė 65-tė.
-Kupa e Shqipėrisė

 
 

 Kush ėshtė Tirana

 


-Emri zyrtar, data e formimit, stema, ngjyrat, uniformat, stadiumi, titujt.
-Lojtarėt mė tė famshėm tė Tiranės nė vite.
-Trajnerėt mė tė famshėm qė kanė drejtuar Tiranėn.
 

 
 

 SK Tirana sot

 


-Skuadra, trajneri, drejtuesit e Klubit, Presidenti aktual. Mėsoni mė shumė.
 

 
 

 Historik

 


-Kur dhe si lindi SK Tirana, cilėt ishin njerėzit qė e themeluan, me ē'emėr, si dhe sa herė e ndryshoi atė.
-Si u trajtua SK Tirana nga regjimi komunist dhe si mbijetoi
 

 
 

 Album Fotografik

 


-Kampionėt e parė, Tirona e famshme e viteve '60-'70, Tirona sot e shumė tė tjera
 

 
 

 Libri i Miqve

 


-Nėnshkruaj edhe ti
-Lexo shėnimet e tė tjerėve
 

 
 

 Falėnderime ...

 


... atyre qė kanė ndihmuar pėr tė krijuar kėto faqe.
 

 

Kjo faqe nuk ėshtė njė faqe zyrtare e SK Tirana dhe si e tillė nuk pėrfiton asnjė financim nga Klubi. Duke qenė megjithatė tė bindur se ekzistenca e saj ėshtė njė shėrbim modest qė i bėhet jo vetėm Klubit, por nė radhė tė parė Tironės, tifozėve tė saj si edhe vetė futbollit shqiptar, ne dėshirojmė qė ajo tė mbijetojė dhe tė vazhdojė tė pasurohet mė tej. Kjo kėrkon punė si edhe shpenzime tė vazhdueshme. Na ndihmoni t'i pėrballojmė ato duke u bėrė sponsor i "SK Tirana On Line". Pėr vetėm 25$ nė muaj (250$ pėr 1 vit) njė reklamė e firmės tuaj me pėrmasa 468x60 px (shih djathtas lart) do tė shfaqet nė krye tė kėtyre faqeve nė mėnyrė periodike. Reklama duhet tė jetė njė file *.gif dhe tė mos i kalojė 10kb. E nėse dėshironi, reklamėn e pėrgatisim ne falas, sipas shijeve e me stemėn e firmės suaj. Plotėsoni pra formularin e mėposhtėm dhe na i dėrgoni menjėherė. Ndihmoni "SK Tirana On Line" dhe njėkohėsisht bėni tė njohur firmėn tuaj nė internet.

Mbiemri:
Emri:
E-mail:
Lėnda:Vini re: Plotėsimi i tė gjitha fushave ėshtė i detyrueshėm!
   

 

 

This page in english

 

Kėrko nė kėto faqe ose nė Web 

 

 

  Kėrko nė kėto faqe         Kėrko nė Web

 

Sponsorizoni edhe ju ...

 

    ... SK Tirana Online

 

Shkėmbim banner-i ...

 

    ... me kėto faqe. Mėsoni mė shumė

 

www.sktirana.net

krijoi dhe mirėmban:Erlet SHEHI

Sqarim

Asnjė e drejtė e rezervuar @ SK Tirana Online 1998-2001