I pari web site i kushtuar njė klubi shqiptar futbolli: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mėdhenj, SK Tirana sot.
 

Tė fundit nga Tirana

 
   

Nė plan tė parė: Tirana gjen vetveten dhe me njė festival golash shkatėrron 5-1 nė "Qemal Stafa" Dinamon e vendit tė dytė.

 

 
Emri

Fjalėkalimi

Nuk keni akoma njė e-mail
"emrijuaj@sktirana.net"?
Regjistrohuni e merreni falas!


Uluni dhe diskutoni edhe ju nė Sofrėn e tifozėve tė Tiranės.

 

  Sezoni 2003-2004

 
 


-Kampionati i 65-tė: Java e kaluar, rezultatet, renditja, komente.
-Kalendari dhe gjyqtarėt e kėsaj jave.
-Tabela pėrmbledhėse e Kampionatit tė 65-tė.
-Kupa e Shqipėrisė

 

  Kush ėshtė Tirana


-Emri zyrtar, data e formimit, stema, ngjyrat, uniformat, stadiumi, titujt.
-Lojtarėt mė tė famshėm tė Tiranės nė vite.
-Trajnerėt mė tė famshėm qė kanė drejtuar Tiranėn.

 

  Historik


-Kur dhe si lindi SK Tirana, cilėt ishin njerėzit qė e themeluan, me ē'emėr, si dhe sa herė e ndryshoi atė.
-Si u trajtua SK Tirana nga regjimi komunist dhe si mbijetoi

 

Statistika

 


-Kampionatet Kombėtarė e Kupa e Shqiperisė.
-Kupat e Europės e Kupa Ballkanike.
-Lojtarėt e Tiranės nė Pėrfaqėsuesen e Shqipėrisė.

Kėrko nė kėto faqe ose nė Web me FreeFind

 

   

  Kėrko nė kėto faqe         Kėrko nė Web

 
 

 SK Tirana sot

 


-Skuadra, trajneri, drejtuesit e Klubit, Presidenti aktual. Mėsoni mė shumė.

 
   
 

 Album Fotografik

 
 


-Kampionėt e parė, Tirona e famshme e viteve '60-'70, Tirona sot e shumė tė tjera.

 
     

Falėnderime ...

 

    ... atyre qė kanė ndihmuar kėtė faqe

 

Libri i miqve

 

    Nėnshkruaj edhe ti ose lexo shėnimet

 

VIP - Personazhe tė shquar ...

 

    ... shkruajnė pėr SK Tirana Online

 

Na sponsorizoni edhe ju ...

 

    ... ose shkėmbeni banner me ne

 

 

www.sktirana.com

krijoi dhe mirėmban:Erlet SHEHI

 

Sqarim

Asnjė e drejtė e rezervuar @ SK Tirana Online 1998-2001