I pari web site i kushtuar njė klubi shqiptar futbolli: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mėdhenj, S.K. Tirana sot.
 

Sezoni 2002-2003

 


-Kampionati i 64-t: Java e kaluar, rezultatet, renditja, komente.
-Kalendari dhe gjyqtarėt e kėsaj jave.
-Tabela pėrmbledhėse e Kampionatit tė 64-t.
-Kupa e Shqipėrisė
 

 
 

 Kush ėshtė Tirana

 


-Emri zyrtar, data e formimit, stema, ngjyrat, uniformat, stadiumi, titujt.
-Lojtarėt mė tė famshėm tė Tiranės nė vite.
-Trajnerėt mė tė famshėm qė kanė drejtuar Tiranėn.
 

 
 

 SK Tirana sot

 


-Skuadra, trajneri, drejtuesit e Klubit, Presidenti aktual. Mėsoni mė shumė.
 

 
 

 Historik

 


-Kur dhe si lindi SK Tirana, cilėt ishin njerėzit qė e themeluan, me ē'emėr, si dhe sa herė e ndryshoi atė.
-Si u trajtua SK Tirana nga regjimi komunist dhe si mbijetoi
 

 
 

 Album Fotografik

 


-Kampionėt e parė, Tirona e famshme e viteve '60-'70, Tirona sot e shumė tė tjera
 

 
 

 Libri i Miqve

 


-Nėnshkruaj edhe ti
-Lexo shėnimet e tė tjerėve
 

 
 

 Falėnderime ...

 


... atyre qė kanė ndihmuar pėr tė krijuar kėto faqe.
 

 

"SK Tirana On Line" ėshtė nė parim e hapur pėr shkėmbim banner-ash me tė tjera faqe shqiptare nė internet. Banner-i duhet tė jetė njė file *.gif dhe tė mos i kalojė 10kb. Na shkruani duke pėrdorur formularin e mėposhtėm dhe do t'ju pėrgjigjemi sapo tė mundemi. Mbani sidoqoftė parasysh se "SK Tirana On Line" rezervon tė drejtėn tė vendosė mbi pranimin ose jo tė kėrkesės suaj pėr shkėmbimin e banner-ave, edhe nė bazė tė brendisė sė faqeve tuaja e tė pozicionit ku banner-i i saj do tė vendoset nė to. Nėse keni njė faqe web dhe doni vetėm tė vendosni njė link pėr tek "SK Tirana On Line", gjithēka ju duhet ėshtė tė kopjoni e tė ngjisni nė faqen tuaj kėtė kod:

<a href="http://www.sktirana.net"><img border="0"
src="http://web.tiscalinet.it/sktirana/banner.gif"
width="468" height="60"></a>

Mbiemri:
Emri:
E-mail:
Lėnda:
Titulli i faqes:
URL e banner-it:
URL e faqes:
Vini re: Plotėsimi i tė gjitha fushave ėshtė i detyrueshėm!
   

 

 

This page in english

 

Kėrko nė kėto faqe ose nė Web 

 

 

  Kėrko nė kėto faqe         Kėrko nė Web

 

Sponsorizoni edhe ju ...

 

    ... SK Tirana Online

 

Shkėmbim banner-i ...

 

    ... me kėto faqe. Mėsoni mė shumė

 

www.sktirana.net

krijoi dhe mirėmban:Erlet SHEHI

Sqarim

Asnjė e drejtė e rezervuar @ SK Tirana Online 1998-2001