I pari web site i kushtuar njė klubi shqiptar futbolli: Historia e e lavdishme e bardhebluve, emrat e mėdhenj, S.K. Tirana sot.
 

Sezoni 2003-2004

 


-Kampionati i 65-tė: Java e kaluar, rezultatet, renditja, komente.
-Kalendari dhe gjyqtarėt e kėsaj jave.
-Tabela pėrmbledhėse e Kampionatit tė 65-tė.
-Kupa e Shqipėrisė

 
 

 Kush ėshtė Tirana

 


-Emri zyrtar, data e formimit, stema, ngjyrat, uniformat, stadiumi, titujt.
-Lojtarėt mė tė famshėm tė Tiranės nė vite.
-Trajnerėt mė tė famshėm qė kanė drejtuar Tiranėn.
 

 
 

 SK Tirana sot

 


-Skuadra, trajneri, drejtuesit e Klubit, Presidenti aktual. Mėsoni mė shumė.
 

 
 

 Historik

 


-Kur dhe si lindi SK Tirana, cilėt ishin njerėzit qė e themeluan, me ē'emėr, si dhe sa herė e ndryshoi atė.
-Si u trajtua SK Tirana nga regjimi komunist dhe si mbijetoi
 

 
 

 Album Fotografik

 


-Kampionėt e parė, Tirona e famshme e viteve '60-'70, Tirona sot e shumė tė tjera
 

 
 

 Libri i Miqve

 


-Nėnshkruaj edhe ti
-Lexo shėnimet e tė tjerėve
 

 
 

 Falėnderime ...

 


... atyre qė kanė ndihmuar pėr tė krijuar kėto faqe.
 

 

Nė kėtė faqe gjeni informacion mbi pėrfaqėsimin e lojtarėve tė SK Tirana nė Kombėtaren e Shqipėrisė. Nė faqet e tjera mund tė gjeni gjithashtu statistika mbi pjesėmarrjen e SK Tirana nė Kampionatet Kombėtare, nė Kupėn e Shqipėrisė, si dhe nė ndeshje ndėrkombėtare

 

Lojtarėt e SK Tirana me 
Pėrfaqėsuesen e Shqipėrisė

 

NDESHJET

GOLASHENUESIT

Emri Ndeshje
Artur LEKBELLO 29
Arben MINGA 28
Mirel JOSA 27
Panajot PANO 23
Agustin KOLA 22
Skėnder HODJA 21
Rexhep SPAHIU 19
Aristidh PARAPANI 18
SllaveLLAMBI 19
Indrit FORTUZI 17
Shkėlqim MUĒA 16
Saimir MALKO 15
Devi MUKA 15
Vasif BIĒAKU 15
Bedri OMURI 14
Blendi NALLBANI 13
Ali MEMA 12
Besim FAGU 12
Qamil TELITI 12
Fatmir FRASHĖRI 12
Skėnder HALILI 9
Alpin GALLO 9
Alban BUSHI 8
Nevil DEDE 8
Ardian MEMA 8
Sokol PRENGA 8
Millan BAĒI 7
Arjan BIMO 6
Besim BORIĒI 6
Halim MERSINI 6
Pavllo BUKOVIKU 6
Alvaro ZALLA 6
Fatos DAJA 5
Gėzim KASMI 5
Refik RESMJA 5
Muhamet VATHI 5
Alfred BONATI 4
Skėnder BEGEJA 4
Johan DRIZA 4
Perikli DHALES 4
Bahri ISHKA 3
Josif KAZANXHI 3
Niko XHAĒKA 3
Arben VILA 2
Xhavit DEMNERI 2
Rezar DABULLA 2
Auron MILOTI 2
Eldorado MERKOĒI 2
Anesti STOJA 1
Antonin NAĒI 1
Artan PALI 1
Foto JANKU 1
Oltion OSMANI 1
Isuf PELINGU 1
Nordik RUHI 1
Blendi SOKOLI 1
Enver SHEHU 1
Krenar ALIMEHMETI 1
Skėnder HYKA 1
Sulejman MEMA 1
Emri Gola
Alban BUSHI 8
Qamil TELITI 6
Bedri OMURI 3
Panajot PANO 3
Arben MINGA 2
Shkėlqim MUĒA 2
Agustin KOLA 1
Aristidh PARAPANI 1
Vasif BIĒAKU 1
Millan BAĒI 1
Devi MUKA 1
Mirel JOSA 1

GJITHSEJ

Pėrfaqėsime Gola

401

15

 

This page in english

 

Kėrko nė kėto faqe ose nė Web 

 

 

  Kėrko nė kėto faqe         Kėrko nė Web

 

Sponsorizoni edhe ju ...

 

    ... SK Tirana Online

 

Shkėmbim banner-i ...

 

    ... me kėto faqe. Mėsoni mė shumė

 

www.sktirana.net

krijoi dhe mirėmban:Erlet SHEHI

Sqarim

Asnjė e drejtė e rezervuar @ SK Tirana Online 1998-2001