Firma ndertimore euroalbania

Vai ai contenuti

Menu principale:

Firma ndertimore “ EUROALBANIA “ operon ne sektorin e ndertimit prej afro nje dekade. Kjo firma iu ofron tregut shqiptar nje koncept te ri te teknollogjise ndertimore italiane, duke realizuar ambjente banimi dhe qendra biznesi sipas rregullave dhe standarteve perendimore. Inovacionet e fundit ne projektim dhe teknologjia e larte ne zbatim garantojne rezultate te cilesise se larte per te sotmen dhe te ardhmen.
Te gjithe punetoret dhe specialistet tone ne dispozicion kane nje pervoje 10-vjecare ne Itali .Firma jone filloi aktivitetin e saj ne vitin 2005. Duke ndertuar objekte si shtepi private dhe objekte shteterore duke bere nje pune me cilesi te larte dhe siguri absolute . Firma ndertimore Euroalbania  ne rrugen drejt rritjes,  ka ndertuar nje ure bashkepunimi te ngushte me perendimin , vecanerisht me nje vend fqinj me fame boterore ne arkitekture dhe ndertim sic eshte Italia.
Tel 0682205042   0698664889
festsuli@gmail.com

Sektoret e punes : armatura , murature , cati , sova, ( sistem kapot )
izoterm , grafiato ,shtrim pllakash hidraulike , elektrike , lyrje , patinime ,
mure guri , veshje objekti me pllaka decorative , mure face vista , karton
xhes ( gips ) dhe riparime objekteve ekzistuse  suvatime me rrjet kunder
termetit
Perves ndertimeve qe kemi bere si firme ne u kemi ofruar edhe nje konsulence mjaft te dobishme si rezulatat i eksperiences tone ne itali  Ky bashkepunim i frytshem pasqyrohet ne teknologjine e aplikuar, ne projektim, ne vizionin bashkekohor dhe ne etiken e punes.  Perqafimi i standarteve evropiane deshmon  bindjen se Firma  jone ka zgjedhur rrugen me te mire per ti ofruar klientit shqiptar ambjente bashkekohore dhe krejtesisht cilesore.     Perzgjedhja e imtesishme dhe studimi i detajuar i terreneve  te ndertimit perben per ne kushtin numer nje per ndermarrjen dhe realizimin e nje projekti. Zonat qe ne zgjedhim per te ndertuar  perbehen nga ambjente te gjelberuara me pamje shplodhese dhe ajer te paster por ne te njejten kohe konsiderohen si nyje strategjike qe lidhen me qendren e metropolit shqiptar.

festsuli@gmail.com

Tel 0682205042   0698664889

 
Sektoret e punes : armatura , murature , cati , sova, ( sistem kapot ) izoterm , grafiato ,shtrim pllakash hidraulike , elektrike , lyrje , patinime , mure guri , veshje objekti me pllaka decorative , mure face vista , karton xhes ( gips ) dhe riparime objekteve ekzistuse suvatime me rrjet kunder objekte shtetorore komuna autostrada tiranne durres dyqane ndertim teknollogji italiane termetit murator tirane durres kavaje rrogozhine lushnje fier vlore sarande himare elbasan gjocaj plazh durres firme ndertimi firme ndertimore euroalbania ndermarrje ndertimi cerme pajove hysgjokaj lekaj divjake himare dhermi vlore skele rinas aeroport sali berisha edi rama zeripopullit rilindja demokratike musike shqiptare filma shqipetar MALSIA SHQIPTARE tring digital digitalalb natena sateliti tirana tv bojaxhi lyrje fasadash firmë ndërtimi Ndërmarrje Ndërtimi tirane durres elbasan korce pogradec sarande vlore himare fier lushnje berat patos peshkopi shkoder kavaje GAZETA ALBANIA tendera firma ndertimi tirane firm ndertimi tirane ndermarrje ndertimi tirane firma ndertimi durres firm ndertimi durres Kurva Shqiptare firme ndertimi Kosove firme ndertimi maqedoni firme ndertimi shkup firme ndertimi prishtine firme ndertimi kukes firme ndertimi tropoje firme ndertimi tirane firme ndertimi italy firme ndertimi italia firme ndertimi usa firme ndertimi pogradec firme ndertimi athine firme ndertimi sarande Kurva Shqiptare firme ndertimi Kosove firme ndertimi maqedoni firme ndertimi shkup firme ndertimi prishtine firme ndertimi kukes firme ndertimi tropoje firme ndertimi tirane firme ndertimi italy firme ndertimi italia site shqiptare miss shqiperia miss shqiptare firme ndertimi usa firme ndertimi pogradec firme ndertimi athine firme ndertimi sarande murator durres bojaxhi lyrje me boje instalime elektike hidraulike gjocaj peqin gostime elbasan sheze vashaj dushk divjak plazh
Torna ai contenuti | Torna al menu